0,00 zł
Strona głównaO firmie
NAKLEJKA - ODPADY ZIELONE - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - BIO - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - ZMIESZANE - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - MIX - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - PLASTIK - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - SZKŁO - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - PAPIER - ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
NAKLEJKA - METAL- ROZMIAR 155 X 205 MM
Szybki podgląd
35,00 zł
ARIAL CYFRY 15 MM KOLOR CZARNY
Szybki podgląd
6,00 zł
NAKLEJKI NOWOŚĆ FI 35 MM KOLOR CZERWONY 360 SZT
Szybki podgląd
90,00 zł
Szybki kontakt

ZAKŁAD POLIGRAFICZNY GABU
03-699 WARSZAWA
WOLIŃSKA 20P
602 71 71 48
22 679 56 16
gabu@gabu.pl
   www.gabu.pl

  O firmie

  Zakład Poligraficzny GABU uruchomiony w 1991 r. z silnie ugruntowaną marką na Warszawskim rynku, postrzeganą przez klientów jako solidną i wiarygodną firmą ,wychodząc na przeciw potrzebom krajowego rynku i dotarciu do szerszej rzeszy klientów, zaprasza do e-sklepu NaklejkiLitery.pl w nowej odsłonie.

  Mając na uwadze coraz większe zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości usługi poligraficzne i poszukujących niskonakładowych produktów reklamowych na potrzeby własne oraz firmowe, zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy w szerokim asortymencie:

  LITERY SAMOPRZYLEPNE, CYFRY SAMOPRZYLEPNE, NAKLEJKI WYPUKŁE 3D, AUTONAPISY 3D, AUTOPASKI 3D, NALEPKI RABATOWE, NAKLEJKI PROMOCYJNE, ETYKIETY NAKLEJKI, NALEPKI REKLAMOWE, PLOMBY GWARANCYJNE.

  Do produkcji etykiet i naklejek na życzenie ,wykorzystujemy maszyny cyfrowe dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość druku CMYK w rozdzielczości do 1600 dpi. W zależności od potrzeb i specyfikacji przysłanej przez Państwa proponujemy:

  DRUK TRANSFEROWY ETYKIET NA ROLI / kody kreskowe /tabliczki znaminowe-folia metalizowana - naklejki z kolejną numeracją -

  ROLOWY LUB ARKUSZOWY DRUK CYFROWY NAKLEJEK i ETYKIET - ATEST SPOŻYWCZY - Cyfrowy druk etykiet full color CMYK w rozdzielczości 1600 x 1600 dpi. Oferujemy : DRUK Z ROLI NA ROLE - DRUK Z ROLI NA ARKUSZ małych i średnich nakładów zróżnicowanych serii etykiet full color w rozdzielczości 1600 x1600 dpi. Druk CMYK wodoodporny dopuszczony do kontaktu z żywnością na wstępnie wysztancowanych etykietach na papierze samop. błysk,mat oraz foli samoprzylepnej .

  DRUK WIELKOFORMATOWY naklejek na foli samoprzylepnej w rozdzielczości do 1440 dpi /fotorealistyczna jakość wydruku,/wraz z cięciem etykiet w dowolnie wybranym kształcie, bez konieczności robienia wykrojnika.

  Drukujemy:
  ETYKIETY SPOŻYWCZE, ETYKIETY KOSMETYCZNE, NAKLEJKI REKLAMOWE, NAKLEJKI RABATOWE, NALEPKI PROMOCYJNE, PLOMBY GWARANCYJNE/KRUSZONKA/ KODY KRESKOWE, NAKLEJKI ZE ZMIENNĄ NUMERACJĄ, SAMOPRZYLEPNE TABLICZKI ZNAMIONOWE, NAKLEJKI WYPUKŁE 3D

  W ramach szerszych usług poligraficznych : indywidualnych projektów,nakładów, personalizacji naklejek i etykiet na życzenie w druku cyfrowym CMYK na roli i arkuszu, zapraszamy na strone:www.gabu.pl oraz składania zapytań pod adresem: gabu@gabu.pl

  Sklep internetowy z naklejkami i literami 3D, oferuje w sprzedaży wysokiej jakości nalepki rabatowe oraz różnej wielkości cyfry samoprzylepne warszawa. Dużym firmom do rozreklamowania swoich usług, polecamy jako reklamę naklejki promocyjne i litery samoprzylepne warszawa. Nowością w sprzedaży są autopaski 3d oraz naklejki plombowe VOID. Jeżeli zdecydujesz się na zakup towarów reklamowych w naszym sklepie, to w promocyjnej cenie dodajemy naklejki wypukłe 3d warszawa oraz litery samoprzylepne wysyłka najniższa w Polsce, jest to usługa z możliwością własnego nadruku. Wysokiej jakości naklejki producent warszawa to miejsce dla naszych klientów. Świadczymy również usługi poligraficzne i reklamowe z cenami najniższymi na rynku, sam sprawdź. Każdego chętnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.