0,00 zł

O firmie

Zakład Poligraficzny GABU uruchomiony w 1991 r. z silnie ugruntowaną marką na Warszawskim rynku, postrzeganą przez klientów jako solidną i wiarygodną firmą ,wychodząc na przeciw potrzebom krajowego rynku i dotarciu do szerszej rzeszy klientów, zaprasza do e-sklepu NaklejkiLitery.pl w nowej odsłonie.

Mając na uwadze coraz większe zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości usługi poligraficzne i poszukujących niskonakładowych produktów reklamowych na potrzeby własne oraz firmowe, zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy w szerokim asortymencie:

LITERY SAMOPRZYLEPNE, CYFRY SAMOPRZYLEPNE, NAKLEJKI WYPUKŁE 3D, AUTONAPISY 3D, AUTOPASKI 3D, NALEPKI RABATOWE, NAKLEJKI PROMOCYJNE, ETYKIETY NAKLEJKI, NALEPKI REKLAMOWE, PLOMBY GWARANCYJNE.

Do produkcji etykiet i naklejek na życzenie ,wykorzystujemy maszyny cyfrowe dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość druku CMYK w rozdzielczości do 1600 dpi. W zależności od potrzeb i specyfikacji przysłanej przez Państwa proponujemy:

DRUK TRANSFEROWY ETYKIET NA ROLI / kody kreskowe /tabliczki znaminowe-folia metalizowana - naklejki z kolejną numeracją -

ROLOWY LUB ARKUSZOWY DRUK CYFROWY NAKLEJEK i ETYKIET - ATEST SPOŻYWCZY - Cyfrowy druk etykiet full color CMYK w rozdzielczości 1600 x 1600 dpi. Oferujemy : DRUK Z ROLI NA ROLE - DRUK Z ROLI NA ARKUSZ małych i średnich nakładów zróżnicowanych serii etykiet full color w rozdzielczości 1600 x1600 dpi. Druk CMYK wodoodporny dopuszczony do kontaktu z żywnością na wstępnie wysztancowanych etykietach na papierze samop. błysk,mat oraz foli samoprzylepnej .

DRUK WIELKOFORMATOWY naklejek na foli samoprzylepnej w rozdzielczości do 1440 dpi /fotorealistyczna jakość wydruku,/wraz z cięciem etykiet w dowolnie wybranym kształcie, bez konieczności robienia wykrojnika.

Drukujemy:
ETYKIETY SPOŻYWCZE, ETYKIETY KOSMETYCZNE, NAKLEJKI REKLAMOWE, NAKLEJKI RABATOWE, NALEPKI PROMOCYJNE, PLOMBY GWARANCYJNE/KRUSZONKA/ KODY KRESKOWE, NAKLEJKI ZE ZMIENNĄ NUMERACJĄ, SAMOPRZYLEPNE TABLICZKI ZNAMIONOWE, NAKLEJKI WYPUKŁE 3D

W ramach szerszych usług poligraficznych : indywidualnych projektów,nakładów, personalizacji naklejek i etykiet na życzenie w druku cyfrowym CMYK na roli i arkuszu, zapraszamy na strone:www.gabu.pl oraz składania zapytań pod adresem: gabu@gabu.pl

Sklep internetowy z naklejkami i literami 3D, oferuje w sprzedaży wysokiej jakości nalepki rabatowe oraz różnej wielkości cyfry samoprzylepne warszawa. Dużym firmom do rozreklamowania swoich usług, polecamy jako reklamę naklejki promocyjne i litery samoprzylepne warszawa. Nowością w sprzedaży są autopaski 3d oraz naklejki plombowe VOID. Jeżeli zdecydujesz się na zakup towarów reklamowych w naszym sklepie, to w promocyjnej cenie dodajemy naklejki wypukłe 3d warszawa oraz litery samoprzylepne wysyłka najniższa w Polsce, jest to usługa z możliwością własnego nadruku. Wysokiej jakości naklejki producent warszawa to miejsce dla naszych klientów. Świadczymy również usługi poligraficzne i reklamowe z cenami najniższymi na rynku, sam sprawdź. Każdego chętnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.