0,00 zł

NAKLEJKI PROMOCJA -50% KOLOR CZERWONY 50 X 34 MM 168 SZT

73,80 zł

Producent: GABU
Wysyłka:3 dni,
produkt na zamówienie
Produkt dostępny
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:kmpl(6 arkuszy)

Na przykładowym arkuszu o wym 210 x 300 mm znajduje się 28 szt naklejek promocyjnych o wym 50 x 34 mm.
Przykładowy zestaw stanowi 6 arkuszy na których znajduje się łącznie 168 sztuk naklejek. Po zakupie, w uwagach podaj treść jaka ma widnieć na naklejkach oraz kolor tła i liter. Możesz także zmienić kształt i rozmiar naklejek.
Zmiana ta spowoduje inną ilość naklejek na 1 arkuszu o czym poinformujemy Ciebie przed realizacją zlecenia. Projekt wyślemy do akceptacji i po otrzymaniu potwierdzenia przystąpimy do realizacji zamówienia. Niezależnie od wykonanych poprawek, cena za zestaw nalepek promocyjnych pozostaje bez zmian.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Sklep internetowy z naklejkami i literami 3D, oferuje w sprzedaży nalepki reklamowe, wysokiej jakości nalepki rabatowe oraz różnej wielkości cyfry samoprzylepne warszawa. Dużym firmom do rozreklamowania swoich usług, polecamy jako reklamę naklejki promocyjne i litery samoprzylepne warszawa. Nowością w sprzedaży są autopaski 3d oraz naklejki plombowe VOID. Jeżeli zdecydujesz się na zakup towarów reklamowych w naszym sklepie, to w promocyjnej cenie dodajemy naklejki wypukłe 3d warszawa oraz naklejki 3d doming z możliwością własnego nadruku. Wysokiej jakości naklejki producent warszawa to miejsce dla naszych klientów. Każdego chętnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.