NaklejkiLitery.pl

0,00 zł
Szybki kontakt
ZAKŁAD POLIGRAFICZNY GABU
03-694 WARSZAWA
RADZYMIŃSKA 312
602 71 71 48
22 679 56 16
gabu@gabu.pl
www.gabu.pl

  USŁUGI POLIGRAFICZNE I REKLAMOWE

  Filtrowanie produktów
  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
  W zakresie usług reklamowych i poligraficznych zapraszamy do naszej pracowni.
  Oferujemy: ploterowe wycinanie liter i znaków / szyldy reklamowe /
  Druk solventowy etykiet,naklejek na foli samoprzylepnej w rozdzielczości do 1440 dpi, /fotorealistyczna jakość wydruku /wraz z cięciem etykiet w dowolnie wybranym kształcie, bez konieczności robienia wykrojnika.

  Drukujemy naklejki: WYPUKŁE 3D, REKLAMOWE,PROMOCYJNE, RABATOWE, ZE ZMIENNĄ NUMERACJĄ.
  Wykonujemy: PLOMBY GWARANCYJNE/ na foli kruszącej /PLOMBY VOID/
  Na roli -duże nakłady NAKLEJKI SPOŻYWCZE, NALEPKI KOSMETYCZNE


  DRUK TRANSFEROWY ETYKIET NA ROLI / kody kreskowe /tabliczki znaminowe-folia metalizowana -druk odporny na ścieranie naklejki z kolejną numeracją -ZMIENNE DANE

  ROLOWY DRUK CYFROWY NAKLEJEK i ETYKIET W TECHNOLOGII MEMJET  Cyfrowy druk etykiet full color CMYK w rozdzielczości 1600 x 1600 DPI Oferujemy : DRUK Z ROLI NA ROLE - DRUK Z ROLI NA ARKUSZ małych i średnich nakładów zróżnicowanych serii etykiet full color w rozdziel 1600 x1600 DPI Druk CMYK wodoodporny na wstępnie wysztancowanych etykietach na papierze samop. błysk,mat oraz foli samoprzylepnej.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wyceny dotyczącej wybranego produktu przez Państwa ,zapraszamy do kontaktu :
  gabu@gabu.pl
  oraz do odwiedzin na stronie : www.gabu.pl
  USŁUGI POLIGRAFICZNE I REKLAMOWE
  Sklep internetowy z naklejkami i literami 3D, oferuje w sprzedaży nalepki reklamowe, wysokiej jakości nalepki rabatowe oraz różnej wielkości cyfry samoprzylepne warszawa. Dużym firmom do rozreklamowania swoich usług, polecamy jako reklamę naklejki promocyjne i litery samoprzylepne warszawa. Nowością w sprzedaży są autopaski 3d oraz naklejki plombowe VOID. Jeżeli zdecydujesz się na zakup towarów reklamowych w naszym sklepie, to w promocyjnej cenie dodajemy naklejki wypukłe 3d warszawa oraz naklejki 3d doming z możliwością własnego nadruku. Wysokiej jakości naklejki producent warszawa to miejsce dla naszych klientów. Każdego chętnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.