0,00 zł

PLOMBY NA ŻYCZENIE

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
PLOMBY GWARANCYJNE 40 X 20 MM
Szybki podgląd
Przykładowy zestaw samoprzylepnych etykiet plombowych, składa się z: 8 arkuszy foli plombowej zadrukowanej w CMYK ...

184,50 zł

Wysyłka:3 dni,
produkt na zamówienie

PLOMBY GWARANCYJNE 30 X 10 MM
Szybki podgląd
Uwaga ! Po zmianie wymiarów plomby - zmianie ulegnie także ilość etykiet plombowych na przedstawionym ...

184,50 zł

Wysyłka:3 dni,
produkt na zamówienie

Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
PLOMBY NA ŻYCZENIE drukujemy w CMYK, w/g dowolnego projektu i rozmiaru podanego przez klienta .Ew.projekty wykonujemy gratis. Opracowany projekt wysyłamy do akceptu i po zatwierdzeniu przez klienta realizujemy zamówienie.

W celu realizacji plomb w/g posiadanego projektu przez klienta o innych kształtach- dowolnie /koło elipsa ,kwadrat o zaokrąglonych rogach lub też nietypowych / oraz innych wymiarach, grafice i nakładach, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą pod adresem: gabu@gabu.pl celem ustalenia szczegółów.


Sklep internetowy z naklejkami i literami 3D, oferuje w sprzedaży nalepki reklamowe, wysokiej jakości nalepki rabatowe oraz różnej wielkości cyfry samoprzylepne warszawa. Dużym firmom do rozreklamowania swoich usług, polecamy jako reklamę naklejki promocyjne i litery samoprzylepne warszawa. Nowością w sprzedaży są autopaski 3d oraz naklejki plombowe VOID. Jeżeli zdecydujesz się na zakup towarów reklamowych w naszym sklepie, to w promocyjnej cenie dodajemy naklejki wypukłe 3d warszawa oraz naklejki 3d doming z możliwością własnego nadruku. Wysokiej jakości naklejki producent warszawa to miejsce dla naszych klientów. Każdego chętnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.