NaklejkiLitery.pl

0,00 zł
Szybki kontakt
ZAKŁAD POLIGRAFICZNY GABU
03-694 WARSZAWA
RADZYMIŃSKA 312
602 71 71 48
22 679 56 16
gabu@gabu.pl
www.gabu.pl

  AUTONAPIS 3D NA ŻYCZENIE SREBRNY LUSTRZANY

  69,00 zł

  Producent: GABU
  Wysyłka:3 dni,
  produkt na zamówienie
  Produkt dostępny
  Waga:0.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:Szt.

  CENA NAPISU DOTYCZY DŁUGOŚCI DO OKOŁO 40 CM / przykładowo 20 ZNAKÓW O WYSOKOŚCI min 15 mm. max .do 30 mm /
  WIELKOŚĆ NAPISU W ZALEŻNOŚCI OD TEKSTU MOŻE BYĆ RÓŻNA . Z TEGO POWODU PRZESŁANY TEKST AUTONAPISU PODLEGA KAŻDORAZOWO INDYWIDUALNEJ WYCENIE -JEŚLI NIE MIEŚCI SIĘ W PODANYCH WYMIARACH.

  W UWAGACH PRZEŚLIJ SWÓJ TEKST , PODAJ KOLOR, PODAJ NR CZCIONKI JAKĄ MA BYĆ WYKONANY TWÓJ NAPIS- DOSTĘPNE CZCIONKI NA ZDJĘCIU .PODAJ WYMIARY W KTÓRYCH MAMY ZMIEŚCIĆ NAPIS A MY DOPASUJEMY TEKST I ODEŚLEMY WSTĘPNY PROJEKT DO AKCEPTACJI.

  PO OTRZYMANIU WPŁATY NA KONTO W CIĄGU 7 DNI WYKONAMY I WYŚLEMY TWÓJ NAPIS

  W razie pytań prosimy o kontakt .

  JEŚLI POTRZEBNA JEST WIĘKSZA ILOŚĆ AUTONAPISÓW DO OZNAKOWANIA TWOJEJ FLOTY SAMOCHODOWEJ - TO ZAMÓWIENIE PODLEGA INDYWIDUALNEJ WYCENIE ORAZ RABACIE W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIONYCH NAPISÓW.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Sklep internetowy z naklejkami i literami 3D, oferuje w sprzedaży nalepki reklamowe, wysokiej jakości nalepki rabatowe oraz różnej wielkości cyfry samoprzylepne warszawa. Dużym firmom do rozreklamowania swoich usług, polecamy jako reklamę naklejki promocyjne i litery samoprzylepne warszawa. Nowością w sprzedaży są autopaski 3d oraz naklejki plombowe VOID. Jeżeli zdecydujesz się na zakup towarów reklamowych w naszym sklepie, to w promocyjnej cenie dodajemy naklejki wypukłe 3d warszawa oraz naklejki 3d doming z możliwością własnego nadruku. Wysokiej jakości naklejki producent warszawa to miejsce dla naszych klientów. Każdego chętnego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.